ONYX

ONYX – tai apšvietimo valdymo sistema, kuria yra lengva išmokti naudotis ir pritaikyti įvairioms situacijoms, skirta konsolėms ir kompiuterinėms sistemoms.

Apšvietimo pultai yra įvairių dydžių ir komplektacijų, atsižvelgiant į poreikius ir biudžetą. Paprastas prijungimas prie kompiuterio, naudojant USB jungtį, garantuoja greitą priegą ir nesunkų valdymą. Apšvietimo pultai veikia kartu su kruopščiai pritaikyta operacine sistema. ONYX išorinis licenzijos raktas suteiks prieigą prie 128 universu.

ONYX yra skirtas kūrybingiems profesionalams ir naujiems pradedantiesiems. Tai nuo mažiausių parodų iki areninių renginių aptarnauti galinti sistema, su lengvai peprantamu valdymu ir optimizuotomis grafinėmis darbo aplinkomis, kurios gali prisitaikyti prie bet kokio užduočių sudėtingumo.

 
 

PLAČIOS GALIMYBĖS

ONYX sistema yra sukurta tiek pavieniems, mažiems apšvietimo renginiams, tiek pasauliniems turams. Galybė skirtingų ONYX prietaisų pasirinkimų leidžia vartotojams priimti tinkamiausią sprendimą atsižvelgiant į biudžetą ir renginio tipą. Išmokti naudotis ONYX sistema yra paprasta dėl lengvai perprantamos vartotojo sąsajos

 
 

GALINGAS

ONYX palaiko iki 128 universaliųjų DMX skaičiavimų tiesiai iš vidinio procesoriaus. Prisijunkite prie 255 Visatos lizdų ir priskirkite išėjimus tiesiai į pleistrą. Nereikia daug brangių išorinių mazgų ir sudėtingų tinklų, kuriuos reikia sukonfigūruoti. Paprastai naudokite „Art-Net“ ir „sACN“ platinimą, kurį lengva nustatyti visiems. „ONYX“ teikia automatinius „EtherDMX“ ir „X-Net“ tinklo nustatymus.

 
 

LENGVA PRIEIGA

„ONYX“ teikia didelį prietaisų sąrašą. Naudojant feiderius, kompiuterio pelę ar klavietūrą, vartotojas gali nesunkiai valdyti spalvas, gobas ir kitus ,kiekvieno konkrečio prietaiso, nustatymus. Dėl greito perjungimo laiko mūsų bibliotekos tarnyboje ir vidinės bibliotekos redaktoriaus paskutinės minutės rungtynių papildymams, ONYX visada pasirengęs kontroliuoti.

 
 

2D PLANAS

Sukurkite vizualius darbo srautus, kad sukurtumėte tuos sudėtingus efektus ir pasirinkite tvirtinimo elementus bei grupes, naudojant virtualų realaus pasaulio maketų vaizdą. „ONYX 2D“ vaizdas suteikia tiesioginį grįžtamąjį ryšį apie intensyvumą, spalvą ir poziciją, kad būtų galima nedelsiant vizualiai patvirtinti arba iš anksto programuoti, kai važiuojate. Naudokite armatūras ir grupes kartu su sluoksniais ir puslapiais, kad galėtumėte pasirinkti išplėstinius tvirtinimo elementus ir sukurti unikalius matomus būdus.

 
 

NERIBOTA VARTOTOJO SĄSAJA

Jūs kontroliuojate tai, ką matote, kai to reikia. Sukurkite neribotą ekrano vaizdą, kad padengtumėte bet kokią situaciją, kurioje norite pamatyti, kas tuo metu yra svarbiausia. Nuo išankstinių nustatymų iki atkūrimo į konsolės informaciją, ONYX turi novatorišką ir unikalią darbo vietos sistemą, kuri yra optimizuota konkrečiai užduočiai.

 
 

BEGALĖ ĮRANKIŲ

„ONYX“ siūlo paprastą naudoti grupavimo įrankius, kad būtų galima pjaustyti ir pakelti savo pasirinkimą bet kokiu būdu. Sujunkite ir patobulinkite savo įrangą, nesvarbu, koks yra sudėtingas ir sluoksniuotas. Darbas dalimis, blokais ir skyriais kartu su laiko nustatymu, ventiliacija ar poveikiu. Naudokite ventiliatoriaus įrankį, kad vizualiai suderintumėte įrenginius palei pritaikomą kelią. Paprasčiausiai sulenkite ir susukite, kad pasiektumėte sudėtingus spindulių plitimus, kad sukurtumėte tuos nuostabius vidurio oro fokusus.

 
 

VALDYMAS

ONYX yra puiki kūrybinių tipų sistema. Pasiekite neribotą atkūrimą iš konsolės aparatūros ir jutiklinio ekrano. Prisitaikykite prie savo šou su įvairiais cuelist stiliais, kad galėtumėte kontroliuoti visus parametrus su tiksliu laiku arba iš karto. Sinchronizuokite nuorodas į laiko kodą arba paleiskite juos rankiniu būdu, atlikdami muziką. Išskleiskite, išnykite arba naudokite žymes, naudodami unikalią „Override“ funkciją, naudodami galingą maišytuvo parinktį.

 
 

ĮSKIEPIAI IR SĄSAJOS

Įtrauktas tvarkyklės įskiepis suteikia kalendoriaus įvykių sistemą, kad būtų galima planuoti visas užduotis, skirtas demonstracijoms, diegti ar sudėtingoms architektūros sistemoms. Prieiga prie konsolės funkcijų nuotoliniu būdu, naudojant pasirinktus tinklalapius, HTML komandas arba RS232, UDP arba Telnet protokolus. Automatizuokite savo sistemą ir susieti įvykius su saulėtekio ir saulėlydžio laikais. Suplanuokite ypatingą šventės šou. Arba sekite GPS signalą, jei norite įdiegti kruizinį laivą.

 
 

LIKITE PRISIJUNGE

„X-Net“ yra pasirinktinis protokolas, kuris palaiko jūsų sistemas. Jis sinchronizuoja visą pleistrą, programavimą ir atkūrimą tikrajai sekimo atsarginei kopijai, taip pat bendrinamoms atkūrimo sesijoms. Tai savarankiškai sukonfigūruojantis ir tikrai „plug + play“. Naudodamiesi ONYX, nereikia būti IT ekspertu, suteikiančiu jums daugiau laiko savo šou tobulinimui. Reikia nuotolinės prieigos? Naudojant „X-Net“, visas konsolės paviršius yra prieinamas bet kuriame „Windows“ įrenginyje. Nėra kompromisų. Paprasta fokusavimo ir atkūrimo nuotolinio valdymo pultelyje ONYX taip pat siūlo iOS nuotolinę programą. Nepriklausomai nuo to, kaip jums reikia prisijungti prie sistemos, ONYX jūs apėmė.

 
 

PRODUKTAI


Visos teises saugomos Prolaitas